Rozmiar: A A A

Noclegi w Krynicy-Zdroju

Jeśli szukają Państwo wyjątkowego miejsca do noclegu, zapraszamy do naszego sanatorium w Krynicy-Zdroju. Dysponujemy 195 miejscami w pokojach 1,2,3 i 4-osobowymi oraz apartamentami 2 i 4-osobowymi. Wszystkie te miejsca noclegowe spełniają wysokie standardy i zapewniają komfortowy wypoczynek. W pokojach goście mogą liczyć m.in. na telewizor, czajnik oraz suszarkę do włosów. Na terenie obiektu działa bezpłatne Wi-Fi. Naszych gości zapraszamy do pozostałych miejsc zlokalizowanych w sanatorium oraz jego okolicach, m.in. sauny i kawiarni.

Atrakcyjne ceny i piękne widoki

Na noclegi w naszym sanatorium decydują się turyści z całej Polski. Wpływ ma na to nie tylko nowoczesne wyposażenie obiektu i szeroki wachlarz zabiegów, ale również doskonała lokalizacja. Leśnik-Drzewiarz położony jest w centrum Krynicy-Zdroju, dzięki czemu dostęp do okolicznych atrakcji jest znacznie ułatwiony. Niedaleko sanatorium znajduje się m.in. Muzeum Zabawek, Park Słotwiński oraz Park Zdrojowy. To doskonałe miejsce do spokojnego relaksu, jak i spędzania czasu aktywnie. Goście mogą zdecydować się np. na nordic walking, jazdę górską, basen lub spacery szlakami turystycznymi.

W celu rezerwacji noclegu zapraszamy do kontaktu z naszym sanatorium. Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Zachęcamy do zadawania pytań, z chęcią przedstawimy szczegóły naszej oferty.