Rozmiar: A A A

Apartamenty w Krynicy-Zdroju

Zapraszamy Państwa do naszych apartamentów w Krynicy-Zdroju na wypoczynek w górskich klimatach. Przygotowaliśmy ofertę dla klientów indywidualnych, którzy chcą przyjechać do ośrodka jedynie w celach wakacyjnych, a także dla pacjentów chcących skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych. Zarówno na wczasowiczów, jak i kuracjuszy czekają apartamenty dwu i czteroosobowe. Wszystkie nasze pokoje są urządzone w wysokim standardzie. Apartamenty wyposażyliśmy m.in. w klimatyzację, aneksy kuchenne, łazienki z przestronnymi kabinami prysznicowymi. Na terenie całego obiektu można korzystać z ogólnodostępnego Wi-Fi.

Dlaczego warto wybrać wypoczynek w naszych apartamentach?

Sanatorium Leśnik-Drzewiarz to nowoczesny obiekt oferujący odpoczynek w komfortowych apartamentach. Do dyspozycji naszych gości pozostaje sala kominkowa, narciarnia oraz pralnia. Na terenie znajduje się grill oraz ścieżka zdrowia. Osoby uczestniczące w turnusach oraz goście indywidualni mogą skorzystać z bogatego pakietu zabiegów rehabilitacyjnych, m.in. kąpieli solankowych, masaży, gimnastyki, czy okładów. Wszyscy nasi wczasowicze mogą skorzystać z sauny oraz kriokomory.

Wszystkich zainteresowanych wypoczynkiem w apartamentach zlokalizowanych w malowniczej Krynicy-Zdroju zachęcamy do dokonywania rezerwacji. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Z chęcią udzielimy Państwu dodatkowych informacji na temat oferty.