Rozmiar: A A A

Opinie o centrum rehabilitacyjnym

W poniższej zakładce znajdą Państwo opinie oraz linki do innych serwisów wyrażane przez Państwa o naszym centrum rehabilitacyjnym w Krynicy-Zdrój. Każdego Kuracjusza odwiedzającego ośrodek zachęcamy do wystawienia recenzji o uzdrowisku w Krynicy Zdrój. Cieszymy się z miłych słów, jakie padają często pod adresem naszego sanatorium, jednak cenimy również wszelkie merytorycznych uwagi. Pozwalają nam one bowiem poprawiać naszą pracę i podwyższać jakość świadczonych usług oraz dostosowywać je jeszcze lepiej do potrzeb i oczekiwań pacjentów.

 

google.com

 

Ryszard Tomczak

Witam byłem po raz 1wszy w Sanatorium i od razu trafiłem na super miejsce jakim jest Krynica Zdrój i Leśnik Drzewiarz rehabilitacja super jedzonko Ok pozdrawiam P Jerzego z Jeleniej góry Rowerzysta

 

 

Jerzy Olszleger

Polecam, bardzo miła obsługa, pokój z łazienką ok,zabiegi ok,jedzenie bardzo smaczne. Pozdrawiam panie rehabilitantki.
 
 

artusame

Urlop  |  Z rodziną

Miejsce tuż przy centrum Krynica Zdrój, bardzo miła obsługa, smaczne posiłki, duży wybór zabiegów rehabilitacyjnych, polecam.
Pokoje: Duże przestronne pokoje.
Jedzenie i napoje: Smaczne domowe jedzenie.

 

 

Piotr Golicz

Polecam. Wspaniała lokalizacja, sprawna obsługa hotelowa i przemiłe panie fizjoterapeutki. Program rehabilitacyjny (w wersji ZUS) - pełna profeska. Moje 7-me z kolei sanatorium i zdecydowanie najlepsze. Chciałbym tam kiedyś znowu wrócić, tylko żeby trafić na nieco lepszy pokój. Pozdrawiam współkuracjuszy.

 

 

Irena Skwara

Przebywam w sanatorium od 2 sierpnia do 23 jestem pod wrażeniem z tego co spotkałam profesjonalizm w każdym miejscu było super jeśli się mi uda to na pewno chciałabym kurację w Leśniku

 

 

Aleksandra Bylińska

Witam wszystkich zainteresowanych. Turnus z NFZ 2106.2023-12. 07.2023 Leśnik-Drzewiarz to pierwszy ośrodek w którym miałam przyjemność przybywać i poprawiać swoją kondycję zdrowotną. Dużo, zaznaczę od razu, pozytywnych odczuć i opinii mogę wyrazić na temat Leśnika. -obsługa jak najbardziej miła młoda i profesjonalna. Zarówno recepcja, panowie na dyżurze nocnym, panie dbające o czystość w ośrodku, cała kadra stołówki oraz na pierwszym miejscu przemiłe panie/panowie od zabiegów - wiedzą jak profesjonalnie wykonywać swoją pracę, chce się tutaj wracać. -zaplecze terapeutyczne - nie często spotyka się tak dobrze wyposażone sale zabiegowe i do ćwiczeń. Wszystkie urządzenia w bardzo dobrym stanie. Fakt, brak basenu, ale po sąsiedzku można skorzystać. Za to jest krio-komora. -posiłki - przez 21dni, licząc 3 posiłki dziennie, przy żadnym z nich nie miałam odczucia że jest coś niedobrego lub źle przyrządzonego. Krótko mówiąc jedzenie rewelacja. Wszystkiego nie da się zjeść. Np. mlecznych zup nie lubię na śniadanie to nie jadłam . Ale wystarczająco dużo kanapek można najeść się .Ilości w zupełności wystarczające. -pokoje - może i bez "wodotrysków" ale wystarczające. Czysta pościel, telewizor, ciepła woda. Co jeszcze potrzeba? -kawiarenka na miejscu, gdzie cyklicznie zainteresowane osoby mogą odbywać sesje taneczne. -przy ośrodku zewnętrzna tzw. siłownia z kilkoma przydatnymi urządzeniami do ćwiczeń oraz własna tzw. ścieżka zdrowia, a raczej polanka na górce do wypoczynku. Kilka drewnianych przyrządów do ćwiczeń, fajne leżaki do np. opalania się. -uroki Krynicy, trasy turystyczne oraz Góra Parkowa - bez komentarza - cudownie. Polecam serdecznie ten ośrodek. Nie ukrywam, że jest to też idealne miejsce na pobyt komercyjny/wczasowy z możliwością wykupienia zabiegów. Jestem pod wrażeniem i Krynicy i Leśnika.

 

 

gowork.pl

 

Zadowolony kuracjusz

28.06.2023 15:59
Witam wszystkich zainteresowanych. Turnus z ZUS 29.05.2023-21.06.2023 Leśnik-Drzewiarz to drugi ośrodek w ramach prewencji rentowej w którym miałem przyjemność w ostatnich 3 latach poprawiać swoją kondycję zdrowotną. Dużo, zaznaczę od razu, pozytywnych odczuć i opinii mogę wyrazić na temat Leśnika. -obsługa jak najbardziej miła i profesjonalna. Zarówno recepcja, panowie na dyżurze nocnym, panie dbające o czystość w ośrodku, cała kadra stołówki oraz na pierwszym miejscu przemiłe panie/panowie od zabiegów - wiedzą jak profesjonalnie wykonywać swoją pracę, chce się tutaj wracać. -zaplecze terapeutyczne - nie często spotyka się tak dobrze wyposażone sale zabiegowe i do ćwiczeń. Wszystkie urządzenia w bardzo dobrym stanie. Fakt, brak basenu, ale po sąsiedzku można skorzystać. Za to jest krio-komora. -posiłki - przez 24(23) dni, licząc 3 posiłki dziennie, przy żadnym z nich nie miałem odczucia że jest coś niedobrego lub źle przyrządzonego. Krótko mówiąc jedzenie rewelacja. Ilości w zupełności wystarczające. -pokoje - może i bez "wodotrysków" ale wystarczające. Czysta pościel, telewizor, ciepła woda. Co jeszcze potrzeba? -kawiarenka na miejscu, gdzie cyklicznie zainteresowane osoby mogą odbywać sesje taneczne. -przy ośrodku zewnętrzna tzw. siłownia z kilkoma przydatnymi urządzeniami do ćwiczeń oraz własna tzw. ścieżka zdrowia, a raczej polanka na górce do wypoczynku. Kilka drewnianych przyrządów do ćwiczeń, fajne leżaki do np. opalania się. -uroki Krynicy, trasy turystyczne oraz Góra Parkowa - bez komentarza - cudownie. Polecam serdecznie ten ośrodek. Nie ukrywam, że jest to też idealne miejsce na pobyt komercyjny/wczasowy z możliwością wykupienia zabiegów. Jestem pod wrażeniem i Krynicy i Leśnika. Pozdrawiam

 
 
 
tripadvisor.com

 

Robert z Gdańska

20 stycznia 2023
Szanowni Państwo, Kuracjusze
Wspaniałe miejsce Krynica zimą styczeń 2023 Bajecznie.
Bardzo polecam to miejsce Leśnik-Drzewiarz jestem tu 3 raz z rzędu i za każdym razem miło zaskoczony. Wcześniej też w Krynicy w innych sanatoriach jednak tutaj zawsze będę wracał.
Panie w Recepcji bardzo miłe sympatyczne i pomocne, pokoje skromne czyste i sprzątane porządnie. Posiłki smaczne różnorodne nie nudne lecz z jednej opinii wydawało się że ktoś otrzymał za małego kotleta, pamiętajmy że jesteśmy w sanatorium na rehabilitacji nie na wakacjach z allinclusive. Baza zabiegowa bardzo dobra, wykonywane zabiegi z największą starannością i zaangażowaniem przez miły personel. Lekarz prowadzący dr. Kulbat podchodzi do każdego kuracjusza indywidualnie, konkretnie i rzeczowo.
Polecam ten ośrodek Leśnik-Drzewiarz chcąc naprawdę się zregenerować, wypocząć .
Pozdrawiam Robert z Gdańska

 

Jacek Botul

11 listopad 

Sanatorium Leśnik-Drzewiarz w Krynicy Zdrój zdecydowanie polecam wszystkim.

Już od pierwszego telefonicznego kontaktu pełen profesjonalizm. Kontakt mailowy bez zarzutu. Prośba o pokój jednoosobowy spełniona. Rehabilitacja pocovidova i zabiegi na najwyższym poziomie. Pracownicy sanatorium (lekarz, panie pielęgniarki, rehabilitanci, obsługa stołówki, recepcjoniści i osoby sprzątające pokoje) bardzo uprzejmi i mili. Wyżywienie urozmaicone i smaczne. Wszyscy pracownicy interesują się potrzebami kuracjuszy i służą pomocą. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości bedę mógł w "Leśniku" odpocząć ponownie.

Pozdrawiam wszystkich pracowników sanatorium :)

 

Andrzej i Halina Szczechowicz

7 listopad

Na wstępie, pragniemy podziękować za wszystko to dobro, jakim obdarzyli nas Państwo w okresie realizacji rehabilitacji po Covid 19 w Waszym Sanatorium Leśnik - Drzewiarz w Krynicy-Zdrój.
Czas spędzony w tym Sanatorium, sprawił że kondycja i stan zdrowotny po przebytym Covid 19, uległ zdecydowanej poprawie.
Panująca w Sanatorium życzliwość, okazywana na każdym kroku przez cały personel ( lekarsko pielęgniarski, rehabilitacyjny, administracyjno - gospodarczy), gwarantują przebywającym tu kuracjuszom, poprawę kondycji zdrowotnej i zadowolenie z życia.
Całodobowa obsługo medyczna, czyste pokoje, ręczniki zmieniane na bieżąco, dobrze wyposażone pomieszczenia rehabilitacji, jedzenie super, uprzejma obsługa od (recepcji przez administrację, zabiegi i kuchnię), sprawiły, że pobyt w Sanatorium Leśnik -Drzewiarz był bardzo udany i pozostanie w naszej pamięci.  
Poprzez przeżyte doświadczenia, szczerze polecamy Sanatorium Leśnik - Drzewiarz, wszystkim przyszłym kuracjuszom, którzy szukają stosownego miejsca na odpoczynek i co należy szczególnie uwzględnić poprawę stanu zdrowotnego.
Sami też bardzo chcielibyśmy ponownie skorzystać z Waszych usług, kiedy to będzie tyko możliwe.

 

Bogusława Kmak-Klapacz

27 października

Bardzo dziękuję za umożliwienie mi w pobytu w Waszym Sanatorium a przede wszystkim za dogranie dla mnie stosownego terminu odbycia turnusu oraz za  umożliwienie zakwaterowania  w pokoju jednoosobowym. Zlecone zabiegi a ponad wszystko miła obsługa w całym obiekcie spowodowała poprawę zdrowia oraz  to, że jestem zadowolona z pobytu w Waszym Sanatorium. Pozdrawiam i życzę całemu personelowi wszystkiego najlepszego.

 

Alicja Skoneczna

26 października

Pobyt wspaniały. Byłam u Was na leczeniu pocovidowym. Profesjonalne zabiegi, mili i pomocni rehabilitanci, a wyżywienie ….. b. dobre. Czuję się o wiele lepiej, poprawił się mój oddech (pomogły ćwiczenia), kondycja fizyczna i pozytywne nastawienie do życia.

 

Ewa poleca stronę Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik-Drzewiarz" (25.02.2023).
Po raz kolejny było mi dane, wraz z moją przyjaciółką, gościć w Sanatorium Leśnik-Drzewiarz w ukochanej Krynicy-Zdrój zabiegi bdb, zwłaszcza wodne, personel miły, empatyczny i profesjonalny, nooo może oprócz jednej Pani rehabilitantki (blondynki), która była antypatyczna i sprawiała wrażenie jakby pracowała za karę posiłki urozmaicone i b.dużo, może tylko czasami bułeczki by się przydały, a nie przeważnie chleb graham, pokój na 4p. po remoncie z widokiem na cudowny Zakątek Leśny, nowe, gustowne mebelki i wykładzina...jedynie z firanek, zasłon i koców nalezoby zrezygnować, bo dla kogoś, kto tak jak ja ma alergię, to siedlisko roztoczy...ogólna moja ocena Leśnika-Drzewiarza to 9/10. pozdrawiam gorąco i do zobaczenia!

 

 

bylem...profesjonalna ekipa sympatycznych pracownikow. sanatorium.Super zabiegi....fajna atmosfera... Polecam....Warto...Piekne widoki.....super.

 

Polecam ogólnie wszystko od zabiegów do kuchni, Wspaniali rehabilitanci, super obsługa i ogólnie wszystko na szóstkę z plusem

 
An Na poleca stronę Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik-Drzewiarz".
11 listopada
Przyjazne i komfortowe miejsce na mapie Krynicy 1f642
 
Krystyna poleca stronę Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik-Drzewiarz".

Super atmosfera smaczne posiłki, wygodne, bardzo czyste pokoje, opieka lekarska i zabiegi. Wszystko na piątkę. Dziękuję za wspanialy pobyt i na pewno tu wrócę.

 
Małgosia poleca stronę Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik-Drzewiarz".
13 października
Mnie się podoba wszystko, z przyjemnością chciałabym tam wrócić.

Polecam wszystkim znajomym, nieznajomym.

 

Lilia poleca stronę Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik-Drzewiarz".

Wspaniały pobyt w Leśniku-Drzewiarzu - doskonałe jedzenie, czyste pokoje, profesjonalne zabiegi, ćwiczenia na sali lub na urządzeniach na zewnątrz! Super! Planujemy powrót za rok!

 
Grażyna poleca stronę Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik-Drzewiarz".
6 sierpnia

Jadę do Sanatorium 18 sierpnia,po opiniach kuracjuszy myślę że będzie dobrze.

 
Jarek zrecenzował: Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik-Drzewiarz"5 gwiazdek
14 lipca

Fenomenalne miejsce na aktywny wypoczynek. Profesjonalna obsługa. Znakomici rehabilitanci, świetna kuchnia, cudowny klimat Krynicy i Beskidu!

 
Ewa zrecenzowała: Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik-Drzewiarz"4 gwiazdki

Turnus od 10.05-31.05.2018.Pokoj nr 233.Jestesmy bardzo zadowolone z pobytu w tym senatorium.Zabiegi jak i wyzywienie bardzo dobre.Polecamy wszystkim to senatorium.

 
Karina zrecenzowała: Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik-Drzewiarz"4 gwiazdki
11 maja
Turnus od 9.04-2.05.2018. Moja opinia o sanatorium: jedzenie-nie mam większych zastrzeżeń, jedyny minus jak dla mnie to zbyt mało warzyw ale to moje zdanie;pokoje- co tu dużo mówić nie przyjechaliśmy do hotelu 5 gwiazdkowego ale było czysto i schludnie,pościel i ręczniki zmieniane na bieżąco; Dobrze wyposażona sala rehabilitacyjna, z której można było korzystać po południu.to duży plus jak również sprzęt do ćwiczeń znajdujący się na placu przy budynku; Zabiegi. No cóż oferowany dla ZUS zestaw zabiegów jest dużo mniejszy niż dla NFZ ale i tak z dostałam te, na których mi zależało. Na szczególne uznanie zasługuje załoga fizykoterapii i rehabilitacji. Naprawdę bardzo sympatyczni i życzliwi ludzie, umiejący ogarnąć tych wszystkich ludzi którzy nie zawsze umieją się odnaleźć w istniejącej sytuacji.Szczególne podziękowania i pozdrowienia dla Pana Krzysia i Pana Tomka. Podsumowując całość chętnie mogę polecić Sanatorium Lesnik-Drzewiarz, gdyż ja osobiście jestem bardzo zadowolona z pobytu1f44d👍263a
 

Cóż witam ,chociaż nie udało mi się ukończyć turnusu , bo uległem wypadkowi , to i tak bardzo dziękuję z wszystko , całemu personelowi , pielęgniarkom , lekarzom i wszystkim! Nie raz już byłem w sanatorium ale wasze jak do tej pory zasługuje na miano z najwyższej półki , jeśli chodzi o ZUS!!! Fachowa kadra rehabilitacyjna, medyczna i przemiła obsługa na recepcji . To nie wszystko przepyszna kuchnia , lepiej niż w domu!! Chociaż zaledwie 6 dni , tam byłem , bo resztę w szpitalu to na długo pozostanie w pamięci wasz ośrodek! Jeszcze raz za wszystko bardzo dziekuję

 

Jacek zrecenzował: Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik-Drzewiarz"5 gwiazdek
8 marca
 
Turnus NFZ od 15.02 do 08.03 2018. Pod każdym względem super. Zabiegi - kompetentne super dziewczyny,a i chłopaki niczego sobie. KUCHNIA- nie do przejedzenia 18 różnych kombinacji.SOCJAL- czysto,co dwa dni świeże ręczniki,odkurzanie pokoi.Ciepło i naprawdę super atmosfera. Polecam.
 

Sanatorium super byłem w styczniu 2018 na turnusie z żoną wszystkim polecam przemiła obsługa jedzenie super zabiegi świetne no i Krynica wspaniała.

 

Ci którzy już się martwią co to za cudo: nie martwcie się 1f642:) Obiekt wygląda zdecydowanie lepiej niż na stronie internetowej. Nasz pokój jest po remoncie i w ogóle nie wygląda jak te ze zdjęć. Obsługa jest bardzo uprzejma (od recepcji, przez administrację, kuchnię i zabiegi). Jedyny minus to taki, że nie ma lodówek w pokojach. Warto też wziąć mydło do rąk, bo nie ma i wcześniej zarezerwować pokój przez internet (część ma balkony - ważne dla suszenia bielizny, część nie ma balkonów). Poza tym jest bardzo przyzwoicie i przyjemnie. Zabiegi przeprowadzane solidnie. Jechać 1f642

 

Byłem wiele razy w Krynicy. Słowa "sanatorium" i "Krynica" to dla mnie synonimy. Choć odwiedziłem kilka sanatoriów (wybór, niestety, nie zależy ode mnie) to najmilej wspominam pobyt w Leśniku-Drzewiarzu i chętnie bym tam znów zagościł. Miałem jechać w tym roku, ale nowa praca uniemożliwia mi wyjazd wcześniej niż w maju przyszłego roku. Może się uda tu znów zagościć?

 

Bardzo miło wspominam pobyt w tutejszym sanatorium . Jest super pod każdym względem . Polecam ! .

 

jak zaczac od recepcji to juz te miny katastrofa
dla 2 osob jedynka z przystawka/tzn.lozko polowe codziennie rozkladac
okradanie klijentow te same pokoje ceny z kosmosu
za to ze mnie tak potraktowano nawet przepraszam nie uslyszalam

 

Sanatorium wspaniałe pod każdym względem .Byłam w ubiegłym roku od 2 sierpnia z ZUS i postanowiłam w tym roku też tu wrócić, ponieważ zabiegi były wykonane profesjonalnie i cały rok mogłam przepracować bez zwolnienia lekarskiego.Panie kucharki przyrządzały bardzo smaczne i urozmaicone posiłki ,obsługa pielęgniarsko - lekarska oraz dyrekcja - super , recepcja i panie sprzątające zawsze miłe i uśmiechnięte .Polecam każdemu by tu przyjechać bo nie w każdym sanatorium tak dbają o kuracjuszy ..Pozdrawiam i do zobaczenia za 3 tygodnie ..

 

Bardzo fajni,profesjonalni fizjoterapeuci , jedzenie bardzo , bardzo smaczne . Panie recepcjonistki przemiłe . Wielkie uznanie dla pań z serwisu sprzątającego . Pani ordynator OK , pełen profesjonalizm. Pokoje OK (miałem z balkonem). Lokalizacja sanatorium-ścisłe centrum , wszędzie blisko. Jeśli mógłbym jeszcze raz wybierać dla siebie sanatorium to przyjechał bym do Leśnika-D. 1f642

 

Pozdrawiam cały personel...począwszy od Pań sprzątających...skończywszy na P.Dyrektor..było super pod każdym względem...następnym razem będę napewno tylko w Drzewiarzu ....

 

Super pod każdym względem , polecam. Pozdrawiam serdecznie całą obsługę sanatorium 1f609

 

Właśnie zakończyłam turnus w Sanatorium Leśnik Drzewiarz w Krynicy Zdroju. Wróciłam zachwycona. Profesjonalizm na każdym kroku. Szeroka baza zabiegowa wyposażona w nowoczesny sprzęt i obsługiwana przez sympatycznych i profesjonalnych rehabilitantów. Szczególne podziękowania za zabiegi dla Pani Anity- kąpiele borowinowe, Pani Krysi za masaże. Pani Eli z recepcji oraz Paniom ze stołówki za miłą i szybką obsługę. Dobre wyżywienie, wygodne pokoje wyposażone w TV oraz darmowy dostęp do internetu. Wysoki standard zakwaterowania - w obiekcie winda oraz opieka medyczna przez 24h. Na miejscu jest również kawiarnia z super muzyką. Przemiła obsługa dająca odczuć, że pacjent jest najważniejszy, tu dla niego robi się wszystko. Nigdzie nie można tak wypocząć, jak właśnie tu. Super!
Ewa Z

 

Właśnie wróciłam z turnusu ZUS owskiego. Jestem bardzo zadowolona. Szczególnie polecam masaże u p. Iriny, mega specjalistka, zawsze uśmiechnięta, miła no i piękna jako kobieta. Gimnastyka prowadzona w rzetelny sposób, urozmaicona o sprzęty sportowe. Widać, że rehabilitantom się chce pomagać kuracjuszom. Na fizykoterapii panuje miła atmosfera, co przy ilości przewijajacych się ludzi jest trudne. Ale nade wszystko pragnę podziękować załodze kuchni. Tak smacznie dawno już nie jadłam na tak dużej stołówce. Polecam to sanatorium. Magda M.

 

Super atmosfera. Życzliwa, urocza i niezwykle piękna obsługa hotelowa. Trudno będzie zapomnieć...oj trudno.

 

3 tygodnie super pobytu. Świetna organizacja, przemiła i przesympatyczna Kadra. Nr1 to masaże w wykonaniu Pani Iriny. Chcę tu wrócić...

 

Pobyt wspominam bardzo miło jedzenie super zabiegi zarąbiste� rechabilitanci wspaniali cóż chcieć więcej.Pozdrawiam całą załogę���

 

EXTRA sanatorium, jest w nim moja kuzynka -do 23.12. Kilka dni temu byłem z żoną u niej w sanatorium ją odwiedzić. Jest mega zadowolona, fajne pokoje z WIFI, telewizorem i telefonem. Wyżywienie też niczego sobie- zamówiliśmy sobie z żoną tam obiad. Zaplecze zabiegowe też jest ok - szczególnie jest zadowolona z masażów u p. Krystyny. W pobliżu jest tania Strefa odnowy biologicznej. Wszyscy skorzystaliśmy 1f642

 

Polecam wszystkim poszukującym dobrego Sanatorium w Krynicy. Potwierdzam
wszystkie pozytywne opinie. Wysoki poziom świadczonych usług, świetny personel, wspaniała kuchnia, czystość i miła atmosfera zachęca do powrotu do tego miejsca.

 

Super, polecam

 

Wszystko super. Polecam innym.

 

Kate zrecenzowała: Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik-Drzewiarz"5 gwiazdek
 
Mała zrecenzowała: Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik-Drzewiarz"5 gwiazdek
 
Марина zrecenzowała: Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik-Drzewiarz"1 gwiazdka
 
Czeslawa zrecenzowała: Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik-Drzewiarz"5 gwiazdek
 
Teresa zrecenzowała: Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik-Drzewiarz"5 gwiazdek
 
Jakub zrecenzował: Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik-Drzewiarz"4 gwiazdki
 
super załoga tzn.personel i niezapomniana górka do sanatorium to zawsze będę wsominał pozdrawiam wszystkich kuracjuszy 13-02-17 08-03-17