Rozmiar: A A A

Pokoje w Krynicy-Zdroju

Oferujemy komfortowe, nowocześnie urządzenie pokoje w Krynicy-Zdroju. W naszym sanatorium znajdują się pokoje 1,2,3 i 4-osobowe. Goście mogą zakwaterować się w pomieszczeniach z balkonem lub bez. W ofercie znajdują się również pokoje o podwyższonym standardzie. Wszystkie nasze miejsca posiadają łazienki, a do dyspozycji gości pozostaje m.in. telewizor, suszarka do włosów, czajnik i żelazko. Dbamy o to, aby wczasowicze i kuracjusze czuli się u nas przyjemnie oraz bezpiecznie.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, w której prezentujemy, jak wyglądają nasze pokoje.

Co znajduje się w naszej ofercie?

Dla gości, którzy zdecydowali się na rezerwację pokoju w naszym sanatorium, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Zarówno goście indywidualni, jak i kuracjusze mogą korzystać z pełnego pakietu zabiegów. By zadbać o swoje zdrowie i relaks warto wybrać się m.in. na masaże (klasyczne, suche, relaksacyjne, bańską chińską), kąpiele (solankowe, borowinowe, perełkowe), gimnastykę, ultradźwięki i wiele innych. W ramach zabiegów można również skorzystać z sauny oraz kriokomory. Na terenie naszego obiektu znajduje się kawiarnia oraz sala rekreacyjna.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakwaterowaniem w naszych pokojach, zapraszamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Na naszych gości czekamy przez cały rok, niezależnie od sezonu. Gwarantujemy niezapomniany wypoczynek!