Rozmiar: A A A

Turnusy rehabilitacyjne w Krynicy-Zdroju – oferta

Malownicza sceneria górskiej miejscowości oraz wyjątkowo korzystny klimat sprzyjają odzyskiwaniu zdrowia i poprawie funkcjonowania organizmu przy różnych przewlekłych schorzeniach. Dla osób z takimi problemami Leśnik-Drzewiarz organizuje w Krynicy-Zdroju turnusy rehabilitacyjne, w tym turnusy sanatoryjne NFZ i ZUS. Pacjentom skierowanym przez wyżej wymienione instytucje zapewniamy zestaw zabiegów dostosowanych do ich schorzeń i dolegliwości, a także wygodne warunki pobytu. Nasza oferta nie ogranicza się jednak wyłącznie do osób niepełnosprawnych oraz Kuracjuszy, którym pobyt u nas zalecił lekarz i zatwierdziły publiczne instytucje, związane z opieką zdrowotną i społeczną. Turnusy rehabilitacyjne PFRON, NFZ i ZUS uzupełniamy również ofertą dla pacjentów, którzy chcieliby indywidualnie zadbać o własne zdrowie, korzystając z dostępnej oferty zabiegów.

Zabiegi rehabilitacyjne w naszym sanatorium

Na Kuracjuszy, który przyjadą na turnusy rehabilitacyjne w Krynicy-Zdroju, czeka wykwalifikowany personel medyczny. Zajmujemy się leczeniem schorzeń narządu ruchu o podłożu reumatologicznym, chorób układu moczowo-płciowego, pokarmowego i przemiany materii oraz cierpiących na cukrzycę. Ponadto zabiegi oferowane podczas pobytu szczególnie są polecane osobom ze schorzeniami układu oddechowego i cierpiącym na alergie, a także z chorobami układu krążenia, w przypadku których zalecany jest pobyt w klimacie górskim. Otaczamy szczególną opieką kobiety po mastektomii, oferując zabiegi lecznicze pozwalające na szybki powrót do zdrowia.

Pobyt w naszym sanatorium uzdrowiskowym

Leśnik-Drzewiarz zaprasza do Krynicy-Zdroju również osoby zdrowe, które chciałyby wypocząć w pięknej górskiej okolicy. Z myślą o nich turnusy rehabilitacyjne PFRON i NFZ wzbogaciliśmy o specjalne oferty pobytu dla klientów indywidualnych, jak również całych rodzin w dowolnie wybranej przez nich porze roku. To nie wszystko – nic nie stoi na przeszkodzie, aby spędzili Państwo u nas święta lub Sylwestra.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Sanatorium Uzdrowiskowego Leśnik-Drzewiarz w Krynicy Zdroju. W przypadku Państwa pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym centrum rehabilitacji.

ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA

Chcąc wciąż podwyższać jakość naszych usług bardzo chcielibyśmy zapoznać się z Państwa opinią na temat naszego sanatorium, co pomoże nam sprawić, że będziecie Państwo jeszcze bardziej zadowoleni z pobytu w Sanatorium Uzdrowiskowym „Leśnik-Drzewiarz”.

Ankieta satysfakcji klienta