Rozmiar: A A A

Turnusy rehabilitacyjne – Oferta sanatorium

Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz mieszczące się w malowniczej scenerii Krynicy-Zdroju organizuje turnusy rehabilitacyjne NFZ i ZUS. Pacjentom skierowanym przez wyżej wymienione instytucje zapewniamy zestaw zabiegów dostosowanych do ich schorzeń i dolegliwości, a także wygodne warunki pobytu. Nasza oferta nie ogranicza się jednak wyłącznie do osób niepełnosprawnych oraz kuracjuszy, którym pobyt u nas zarekomendował lekarz i zatwierdziły go publiczne instytucje, związane z opieką zdrowotną i społeczną. Oprócz turnusów sanatoryjnych NFZ i ZUS oferujemy możliwość pobytu w naszym sanatorium rehabilitacyjnym także dla pacjentów, którzy chcieliby indywidualnie zadbać o własne zdrowie, korzystając z dostępnej oferty zabiegów.

Zabiegi rehabilitacyjne w naszym sanatorium

Wykwalifikowany zespół, zatrudniony w naszym sanatorium, zajmuje się leczeniem schorzeń narządu ruchu i o podłożu reumatologicznym, chorób układu moczowo-płciowego, pokarmowego i przemiany materii oraz cierpiących na cukrzycę. Ponadto zabiegi oferowane podczas pobytu szczególnie polecane są osobom ze schorzeniami układu oddechowego i cierpiących na alergie, a także z chorobami układu krążenia, w przypadku których zalecany jest pobyt w klimacie górskim. Otaczamy szczególną opieką kobiety po mastektomii, oferując zabiegi lecznicze pozwalające na szybki powrót do zdrowia.

Pobyt w naszym sanatorium uzdrowiskowym

Nasze Sanatorium Uzdrowiskowe gości również osoby zdrowe, które chciałyby wypocząć w pięknej górskiej okolicy. Przygotowujemy specjalne oferty pobytu dla klientów indywidualnych, jak również całych rodzin w dowolnej wybranej przez nich porze roku. To nie wszystko – nic nie stoi na przeszkodzie, aby spędzili Państwo u nas święta, albo sylwestra.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Sanatorium Uzdrowiskowego Leśnik-Drzewiarz w Krynicy Zdroju. W przypadku Państwa pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym centrum rehabilitacji.

ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA

Chcąc wciąż podwyższać jakość naszych usług bardzo chcielibyśmy zapoznać się z Państwa opinią na temat naszego sanatorium, co pomoże nam sprawić, że będziecie Państwo jeszcze bardziej zadowoleni z pobytu w Sanatorium Uzdrowiskowym „Leśnik-Drzewiarz”.

Ankieta satysfakcji klienta