Rozmiar: A A A

Najważniejsze nagrody uzyskane przez nasze sanatorium

Jako sanatorium oferujące rehabilitację i leczenie na najwyższym poziomie otrzymaliśmy wiele nagród. Mają one dla nas ogromne znaczenie, ponieważ są docenieniem i zwieńczeniem naszej ciężkiej pracy.

Staramy się, aby nasi kuracjusze czuli się komfortowo i bezpiecznie. Zapewniamy im jak najlepszą opiekę i dbamy o to, aby szybko wrócili do pełni sił. Wasze opinie o sanatorium w Krynicy-Zdroju są dla nas bardzo cenne. To właśnie dzięki nim i Waszym dobrym słowom o naszym ośrodku zostaliśmy wyróżnieni.

Jest nam niezmiernie miło, że nasza praca i oferowana z całego serca pomoc zostały docenione. To dla nas ogromna szansa na dalszy rozwój oraz motywacja do pracy z kuracjuszami.

 

Diamenty Forbesa 2024

Sanatorium Uzdrowiskowe „Leśnik-Drzewiarz” Sp. z o.o. otrzymało wyjątkowe wyróżnienie – Diament Forbesa 2024.
Ten prestiżowy tytuł jest przyznawany laureatom rankingu sporządzanego przez wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet Poland na podstawie rygorystycznych kryteriów ekonomicznych. To najlepszy dowód na przyjęcie właściwego kierunku rozwoju firmy dla dobra właścicieli i pracowników, ale przede wszystkim znakomita gwarancja wysokiej jakości usług dla klientów. Nasze Sanatorium otrzymało ten tytuł już po raz trzeci w ostatnich pięciu latach.

Diamenty Forbesa 2023

Sanatorium "Leśnik-Drzewiarz" otrzymało tytuł Diamenty Forbesa 2023.
Diamenty Forbesa przyznawane są Firmom, które:

  • najdynamiczniej rozwijały się w okresie 2017 – 2021
  • odnotowały wzrost wartości majątku Firmy
  • posiadają na wysokim poziomie wiarygodność płatniczą
  • nie odnotowały negatywnych zdarzeń prawnych.

Diamenty Forbesa 2019

Sanatorium „Leśnik – Drzewiarz” otrzymało prestiżowy tytuł Diamenty Forbesa 2019. W zestawieniu najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce znalazło się na 19 miejscu na liście regionalnej i 297 lokacie w skali kraju. Dziękujemy za docenienie naszej ciężkiej pracy. Nagroda ta jest motywacją do dalszego rozwoju, podnoszenia kwalifikacji naszych pracowników oraz do świadczenia usług na jak najwyższym poziomie.

Gazele Biznesu

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny oraz najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Takie jest też nasze uzdrowisko. Pragniemy stale się rozwijać, aby zapewnić kuracjuszom opiekę na jak najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, abyście Państwo szybko odzyskali siłę i energię dzięki naszym turnusom. Nagroda Gazele Biznesu jest dla nas bardzo cenna. To zwieńczenie naszej pracy i wysiłku.

GAZELA BIZNESU TO FIRMA, KTÓRA SZYBKO SIĘ ROZWIJA, MA UZNANĄ MARKĘ I MOŻNA JEJ ZAUFAĆ!

  • forbes2019 dyplom
  • forbes2023 dyplom
  • forbes 24
  • gazele 2020 105335188
  • gazele 2023