Rozmiar: A A A

Opis Apartamentów Leśne Zacisze

APARTAMENT nr 1 - PREMIUM

Apartament nr 1

Komfortowy apartament składający się z dwóch sypialni (jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma pojedynczymi łóżkami), dużym salonem wyposażonym w telewizor 55” oraz 3-osobową sofę. Salon posiada aneks kuchenny wyposażony w 4-palnikową płytę grzewczą, okap, lodówkę, zmywarkę i komplet naczyń kuchennych. Przestronna łazienka z oknem oraz balkon dopełniają całość o łącznej powierzchni 60 m2. Apartament położony jest na parterze.

 

APARTAMENT nr 2

apt 2 bialy mini

Wygodny apartament dla 2 osób, składający się z salonu z 43” telewizorem oraz aneksu kuchennego wyposażonego w podwójną płytę grzewczą, okap, lodówkę i komplet naczyń kuchennych. Do tego sypialnia z małżeńskim łóżkiem i przestronna łazienka z dużym brodzikiem. Apartament o łącznej powierzchni 24 m2 znajduje się na parterze. Apartament nie posiada balkonu.

 

APARTAMENT nr 3

apt 3 bialy mini

Komfortowy apartament składający się z dwóch sypialni (jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma pojedynczymi łóżkami), dużym salonem wyposażonym w telewizor 43” oraz 3-osobową sofę. Salon posiada aneks kuchenny wyposażony w 4-palnikową płytę grzewczą, okap, lodówkę, zmywarkę i komplet naczyń kuchennych. Przestronna łazienka z oknem oraz balkon dopełniają całość o łącznej powierzchni 46 m2. Apartament położony jest na I piętrze.

 

 

APARTAMENT nr 4

apt 4 bialy mini

Wygodny apartament dla 2 osób, składający się z salonu z 43” telewizorem oraz aneksu kuchennego wyposażonego w podwójną płytę grzewczą, okap, lodówkę i komplet naczyń kuchennych. Do tego sypialnia z małżeńskim łóżkiem i przestronna  łazienka z dużym brodzikiem. Apartament o łącznej powierzchni 25 m2 znajduje się na I piętrze. Apartament nie posiada balkonu.

 

APARTAMENT nr 5

apt 5 bialy mini

Wygodny apartament dla 2 osób, składający się z salonu z 43” telewizorem oraz aneksu kuchennego wyposażonego w podwójną płytę grzewczą, okap, lodówkę i komplet naczyń kuchennych. Do tego sypialnia z małżeńskim łóżkiem i przestronna łazienka z dużym brodzikiem. Apartament o łącznej powierzchni 25 m2 znajduje się na I piętrze. Apartament nie posiada balkonu.

 

APARTAMENT nr 6

apt 6 bialy mini

Komfortowy apartament składający się z dwóch sypialni (jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma pojedynczymi łóżkami), dużym salonem wyposażonym w telewizor 43” oraz 3-osobową sofę. Salon posiada aneks kuchenny wyposażony w 4-palnikową płytę grzewczą, okap, lodówkę, zmywarkę i komplet naczyń kuchennych. Przestronna łazienka z oknem oraz balkon dopełniają całość o łącznej powierzchni 45 m2. Apartament położony jest na I piętrze.