google plus

Sanatorium rehabilitacyjne NFZ w Krynicy Zdroju – Galeria

Sanatorium Leśnik-Drzewiarz w Krynicy Zdroju to centrum rehabilitacyjne i uzdrowisko oferujące liczne turnusy rehabilitacyjne, sanatoryjne i ZUS, a także pobyty wypoczynkowo-zdrowotne w indywidualnym zakresie. Oprócz dobrze wyposażonych sal zabiegowych i komfortowych pokoi, oferujemy liczne atrakcje wypoczynkowe, jakie oferuje Krynica Zdrój. Ponadto, w ramach pobytu wypoczynkowo-zdrowotnego, oferujemy liczne zabiegi lecznicze, takie jak AQUAVIBRON, pobyty w saunie czy drenaże limfatyczne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą turnusów i zabiegów naszego sanatorium uzdrowiskowego oraz do obejrzenia galerii zdjęć.

 • Pokoje

  Sanatorium Leśnik-Drzewiarz dysponuje 190 miejscami w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych oraz w pokojach o podwyższonym standardzie. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, telewizor z dostępem do kanałów kablowych oraz bezpłatne WiFi. Do dyspozycji Gości jest czajnik, żelazko oraz suszarka do włosów.
  Posiadamy pełną bazę zabiegową.
  Ponadto polecamy doskonałą kuchnię, saunę, solarium, kawiarnię, miejsce postoju samochodów, zielone tereny rekreacyjne oraz liczne atrakcje zarówno w ośrodku jak i na terenie całej Krynicy-Zdrój.

 • Baza zabiegowa

  W Sanatorium Leśnik-Drzewiarz pracują doświadczeni specjaliści (lekarze, fizjoterapeuci, masażyści), zajmujący się następującymi dziedzinami lecznictwa: balneologia, fizykoterapia, hydroterapia, kinezyterapia, termoterapia i masaże. Zabiegi wykonywane są w  specjalistycznych gabinetach, wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt.

  Sprawdź, w jak szerokiej i unikalnej ofercie zabiegów możesz wybierać. Wybierz to, czego potrzebujesz!

 • Atrakcje ośrodka

  Sanatorium Leśnik-Drzewiarz położony jest w centrum Krynicy - stąd wszędzie jest blisko, ośrodek znajduje się naprzeciw wyciągu narciarskiego Henryk (400 metrów). W ośrodku można skorzystać z bezpłatnej kafejki internetowej, czytelni, pokoju telewizyjnego, można zagrać w tenisa stołowego, piłkarzyki jak również można poćwiczyć w zewnętrznej siłowni na świeżym powietrzu. W okresie letnim można także grillować na terenie ośrodka w przeznaczonym do tego miejscu. W Sanatorium znajduje się Kawiarnia Pod Klonem, której specjalnością są świeżo wyciskane przepyszne i zdrowe soki. Dysponujemy klimatyzowaną salą konferencyjną na max. 40 miejsc w układzie konferencyjnym. Na wyposażeniu sali projektor multimedialny, wskaźnik laserowy, flipchart oraz możliwość przygotowania serwisu kawowego.