google plus

Kariera

W trosce o podnoszenie jakości naszych usług Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik-Drzewiarz" poszukuje kandydatów na poniższe stanowiska. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Sanatorium Uzdrowiskowe „Leśnik-Drzewiarz” Sp. z o.o. z siedzibą w Krynicy-Zdroju w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanym w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (teks jedn.: Dz. U. z dnia 26.06.2014 r. poz. 1182 z późn. zmianami).

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt: rekrutacja@lesnik-drzewiarz.pl

Asystent/ka Prezesa Zarządu

Sanatorium Uzdrowiskowe „Leśnik-Drzewiarz” Sp. z o.o. w Krynicy-Zdroju poszukuje zaangażowanej osoby na stanowisko Asystentki/ta Prezesa Zarządu.

Zakres obowiązków:
Nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą z ramienia zarządu firmy.
Prowadzenie kalendarza zarządu.
Przygotowywanie pism, zarządzeń, uchwał, raportów, protokołów, prezentacji itp.
Prowadzenie rejestru umów z kontrahentami Spółki.
Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów w Spółce
Wprowadzanie dokumentów do systemu Comarch ERP Optima,
Pełnienie obowiązków Administratora Bezpieczeństwa Informacji.

Wymagania:
Doświadczenie - minimum 1 rok na stanowisku: Asystentki, Sekretarki, Asystentki Zarządu.
Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym.

Dobra znajomość pakietu MS Office, Prawo jazdy kat. B.
Komunikatywność, wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne,
Zaangażowanie i sumienność.
Bardzo dobra organizacja czasu.
Energia i pozytywne nastawienie.

Oferujemy:
Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Pracę w przyjaznej atmosferze.

Praca dla recepcjonisty

Sanatorium Uzdrowiskowe „Leśnik-Drzewiarz” w Krynicy-Zdroju poszukuje kandydatów na stanowisko recepcjonisty.

Obowiązki:
-Udzielanie wszelkich informacji związanych z rezerwacją i pobytem gości
- Przyjmowanie rezerwacji
- Meldowanie gości.
- Sprzedaż usług świadczonych przez Sanatorium
- Pobieranie opłat za pobyt i usługi dodatkowe w Sanatorium.

Oczekujemy wobec kandydatów:
-wysokiej kultury osobistej,
-zdolności do szybkiego uczenia się,
-samodzielności, dyspozycyjności i zaangażowania,
-umiejętności pracy w zespole

Mile widziane doświadczenie zawodowe

Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa zlecenie.

Praca dla fizjoterapeuty

Sanatorium Uzdrowiskowe „Leśnik-Drzewiarz” w Krynicy-Zdroju poszukuje kandydatów na stanowisko Fizjoterapeuty.

Od kandydatów oczekujemy:
Wykształcenie wyższe kierunkowe,
Doświadczenie na stanowisku fizjoterapeuty

Zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów , obsługa urządzeń medycznych, prowadzenie dokumentacji medycznej, dbanie o pozytywny wizerunek firmy.